Kompleksowa uroda dla Panny Młodej przed ślubem

Wszystkie kobiety zawsze pragną pięknego i wszechstronnego dnia ślubu, więc jeśli zbliżasz się bardzo do tego wielkiego dnia, poznaj przydatną wiedzę poniżej, aby uzyskać najdoskonalsze piękno!

Niezbędne rzeczy, aby zrobić piękną pannę młodą w dniu ślubu

Musisz przygotować się z co najmniej 2 tygodniowym wyprzedzeniem i jest to dla Ciebie naprawdę konieczne!

Najpierw upewnij się, że jesteś w dobrej formie. Na pewno będziesz musiała schudnąć lub zyskać niezbędną wagę, aby dopasować suknię ślubną. Jeśli nadal nie jest to to, czego chcesz, powinieneś wybrać odpowiednią suknię ślubną, obcisłe sukienki nigdy nie będą dobrym wyborem dla oversize’owej sylwetki.

Po drugie, utrzymuj białe zęby. Bardzo mały problem, ale nie możesz tego wiedzieć, jasne białe zęby w połączeniu z kostiumami i biżuterią sprawią, że twarz panny młodej będzie znacznie jaśniejsza i świeższa. Jestem pewien, że zdjęcia “po” będą bardziej błyszczące niż kiedykolwiek. A najlepszą rzeczą jest skorzystanie z pomocy dentysty, który zapewni promienny uśmiech.

Po trzecie, jest inwestycja w skórę. Mamy tu na myśli zarówno skórę twarzy, jak i ramion. Intensywne pakiety pielęgnacyjne i pielęgnacyjne sprawią, że Twoja skóra będzie gładka i pełna życia, jeśli Twoja skóra ma problemy ze starzeniem się, suchością i trądzikiem, zwróć uwagę na swoją inwestycję!

Po czwarte, zadbaj o włosy. Wybrałaś już swoją ulubioną fryzurę? Zwróć uwagę, czy są to długie czy krótkie włosy, delikatnie podkręcone czy wysoki kok, muszą też pasować do Twojej twarzy i stylu ubioru. W ciągu tych 2 pilnych tygodni spróbuj ułożyć włosy na parze i użyj kremu, aby mieć stonowane włosy na nadchodzący dzień ślubu.

Makijaż ślubny, jak lubisz

Być może byłeś również na wielu ślubach przyjaciół i krewnych, aby nie zostać „krytykowanym” za bladość, brak koloru, zbyt mocny makijaż lub wiek starszy niż twój wiek… wszystko to możesz naprawić. własny ślub!

Aby mieć piękną, roziskrzoną twarz w dniu ślubu, fachowy makijaż i odpowiednie kosmetyki to dwie kwestie, na które trzeba zwrócić uwagę.

Umów się na spotkanie z wizażystką, aby odbyć sesję testową przed makijażem. Jeśli jesteś zadowolony z określonego stylu makijażu, nie próbuj go naśladować, nadal potrzebujesz fachowej porady.

Jeśli chodzi o problem ze skórą, poinformuj wyraźnie wizażystę! Eksperci będą mieli do wyboru różne opcje od podkładu, pudru, cienia do powiek, tuszu do rzęs lub szminki.

Oprócz niezbędnych produktów, takich jak podkład, puder, szminka, korektor dla nieskazitelnej różowej i białej cery, rozświetlacz dla promiennej twarzy oraz miękkie podkręcone sztuczne rzęsy będą niezastąpione w makijażu. Szczególnie w przypadku korektora osoby z cieniami lub dużymi workami pod oczami wyraźnie zobaczą efekt.

Czy powyższe sugestie pomogą Ci zostać piękną panną młodą? Zrób powyższe! Jednak nigdy nie powinieneś ignorować najważniejszego czynnika, jakim jest duch. Zawsze uśmiechaj się, aby mieć najjaśniejszą postawę w dniu ślubu!

Leave a Reply

Your email address will not be published.